(068) 592 16 98 (050) 514 36 04
UA RU

Обприскувачі

Пропонуємо сучасні причепні та навісні обприскувачі шириною штанги від 10 до 24 метрів та об’ємом від 400 до 3000 літрів призначені для внесення рідких добрив та засобів захисту рослин. Дані обприскувачі від турецького виробника, чудово зарекомендували себе на ринках Європи та Азії.
Обприскувачі об’ємом 3000 літрів та шириною штанги 24 метри гарно підходять для середніх та великих фермерських господарств України. Дана модель з заводу комплектується:
- Компьютером
- Додатковим баком (300 літрів) і внутрішнім душем для промивки основного баку, який виготовлений з високостійкого матеріалу до ультрафіолетового та хімічного псування.
- Окремим баком для приготування робочого розчину.
- Окремим рукомийником.
- Сучасним 4-х мембранним поршневим насосом (50 бар).
- Посиленою та надійною штангою, висоту якої можна плавно змінити від 0,4 до 2,1 метри, причому керувати штангою можна як з кабіни трактора, так і безпосередньо на панелі керування, яка знаходиться на самому обприскувачі. Відстань між форсунками може бути 35 см або 50 см (що обговорюється при замовленні). 3-х позиційні форсунки сховані (захист від удару). Також сучасний механізм захисту штанги при зіткненні з перешкодою значно збільшує можливість роботи в різних польових умовах.
- Міцні колеса візку з амортизаторами, які можуть робити в будь-яких польових умовах.
- Контроль, що забезпечує однорідну та точну норму розпорошення.
- Тяговий пристрій з регулюванням висоти, який можна легко прикріпити до трактора.
- Комплектується чистим резервуаром для води, незалежним від основного резервуара.
- Системою закачування води.
- Система зливу, яка швидко зливає воду, що залишилась в баку після розпилення.
Дані обприскувачі мають ще більшу кількість опцій, які дозволяють значно покращити ефективність та простоту експлуатації даного обладнання.