(068) 592 16 98 (050) 514 36 04
UA RU

Розкидачі добрив

Вібросистема

У найпоширеніших на ринку розкидачах добрив або насіння подача маси, що розкидаеється на систему розкидання здійснюється по похилим поверхням бункера під дією сили тяжіння. Оскільки внесений продукт часто має недостатність сипучості, застосовуються рухливі механічні органи (мішалки), занурені у вміст бункера. Вони забезпечують безперервне переміщення матеріалу, що розкидаеється на систему подачі. Ці металічні мішалки при роботі машини впливають на добрива, викликаючи тертя та абразивне руйнування гранул, яке призводить до зміни їх поживних властивостей: подрібнене або розпилене добриво одразу віддає грунту поживні речовини замість того, щоб здійснювати це поступово, при цьому існує небезпека нерівномірного розподілу добрив і попадання до грунту в окремих місцях занадто більшої кількості добрив і, як наслідок, забруднення грунтових вод.
Іншим недоліком мішалок є те, що при їх взаємодії з добривами утворюється тепло, яке, при передачі на внесене добриво сприяє, одночасно з подрібненням та розпиленням гранул, утворенню агломератів, які можуть частково і навіть повністю перекрити проходи, по яким добриво подається на систему розкидання.
Крім того, мішалки, при використанні розкидача добрив для розкидання насіння, при обертанні пошкоджують насіння (пошкоджувати оболонку, надрізати або деформувати), в результаті чого вони будуть піддаватися впливу шкідливих мікроорганізмів і, як наслідок, буде порушена їх схожість.
Завдяки багаторічних дослідженням та іноваційним розробкам у своїх лабораторіях, а також співробітництву з сільськогосподарськими підприємствами, де були потрібні різні умови внесення добрив, компанія створила іноваційну систему "ВІБРОСИСТЕМА", повністю виготовлену з нержавіючої сталі і що складається з вібраційного диска, встановленного на днище бункера перед системою подачі. При включенні приводу днище бункера постійно вібрує протягом усього періоду подачі. Над хитним днищем нерухомо закріплена решітка, що просіває, з нержавіючої сталі, призначена для затримання великої кількості агломерованого продукту.
Таким чином, завдяки вібрації забезпечується рівномірне переміщення добрив до віброднища навіть при наявності великої кількості агломерованого продукту. Дана система гарантує зниження і підтримку постійного тиску, що чиниться добривом на систему подачі, за рахунок чого машина може забезпечувати постійну та безперервну подачу заданих доз добрив при будь-якому об'ємі продукта в бункері. Завдяки "ВІБРОСИСТЕМІ" можна вносити такі речовини, як вапно в порошку, сульфати або гранульовані органічні добрива, які зазвичай не можуть вноситись традиційними системами. Крім того, використання "ВІБРОСИСТЕМИ" рекомендуєтся для посіву врозкид різноманітного насіння та зволоженного рису. Відсутність тертя, яке зазвичай спостерігається при обертанні занурених у продукт мішалок, не пошкоджує насіння і тому не знижує їх схожість.

Регулювання розподілу

Це технічне рішення дозволяє завжди оптимально позиціонувати напрямок внесеного добрива виходячи з його кількості, що подається. Чим більше кількість добрив, наявного на диску при переході від однієї лопаті до іншої, тим в більшій ступені вихідний механізм автоматично орієнтується системою тяг, з'єднаних безпосередньо з важелями відкривання. Крім того, можна вручну задати випередження або затримку виходу добрива на диск для компенсації локального внесення добрив на краях або по центру проходу.

Бічна подача

В машинах з двійним диском, на відміну від традиційних систем з падінням добрив зверху, використовується бічна подача добрив на лопаті. Це рішення забезпечує оптимальну поперечну дальність разкидання навіть на нерівних ділянках, так як подача на лопаті завжди здійснується збоку з однаковим кутом навіть при наявності коливань або нахилів. Ще однією перевагою є усунення небезпеки руйнування гранул, що характерно для систем подачі зверху, коли потрапляючі на диск добрива неодноразово розбиваються безперервним проходженням лопатів.