(068) 592 16 98 (050) 514 36 04
UA RU

Трактори Hattat

Трактори Hattat Traktor (Хаттат Трактор) вже завоювали міцні позиції на ринках світу, включаючи Італію, Австрію, Англію, Португалію, Іспанію та Японію, а також в країнах з більш складними погодними умовами, таких як Марокко, Судан та Ісландія.
Кажуть, якість трактора визначає в першу чергу його двигун. Трактори Hattat обладнані моторами Perkins – потужними, економічними, надійними, які мають великий хід поршнів і, як наслідок, високий та стабілний крутний момент.
Кожен трактор Hattat (діапазон потужностей від 50 до 113 к.с.) має відмінну продуктивність та експлуатаційну економічність на радість його власнику.
Бренд знаходиться у центрі уваги споживачів як по якості, так і по доступній ціні – це формула, яка дозволяє експортувати трактори Hattat в більш ніж 80 країн, причому 50% експорту – в країни Європи.
Маючи 34 різноманітних моделі тракторів та 350 їх модифікацій та потужність двигуна Perkins від 50 до 113 к.с., фірма Hattat знайде трактор на будь-який смак для кожного фермера України.
В Україні завод Hattat представляє ТОВ "АгріоНАТ" при технічній підтримці відомого вже більше чверті століття на сільгоспринку України Харківського "Автодвора", у якого найбільший в Україні досвід по переобладнанню тракторів, комбайнів, автомобілів новими двигунами (більше 20000 одиниць). А це й досвід гарантійного обслуговування та післягарантійного супроводу моторів та тракторів.
Найбільш безпосередню допомогу в освоєнні нами нової техніки, включаючи навчання спеціалістів, поставку необхідного обладнання та запасних частин надають нам наші турецькі партнери – завод Hattat Traktor.